Mini Cart

Presto Heqes Berthamash per ullinj dhe qershi

1,350L

8595028442205

SKU: 420200 Category:

Description

Kodi: 420200

Heqësi i bërthamave Presto është aksesori i duhur për aperitivët tuaj, por edhe për sallatat e frutave. Me një veprim të vetëm mund t’i hiqni lehtësisht bërthamat e ullirit, por edhe qershive dhe vishnjeve. Shumë e lehtë për t’u përdorur: thjesht vendosni ullirin vertikalisht ose qershinë pa kërcell dhe shtypeni.

Gjatësia: 16 cm.


Additional information

Dimensions 20.7 × 5.5 × 4.6 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Heqes Berthamash per ullinj dhe qershi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *