Mini Cart

Presto Luge me ndarje

1,250L

8595028425536

SKU: 420356 Category:

Description

Kodi: 420356

Luga me ndarje Presto, prej çelik-inoks i cilësisë së lartë dhe dorezë plastikë rezistente, shërben për të hequr ushqimin nga uji i gatimit ose vaji i skuqjes, për t’i kulluar dhe për ta lënë më të thatë.

Gjatësia: 32 cm.

Additional information

Dimensions 37 × 11.5 × 3 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Luge me ndarje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *