Mini Cart

Presto Furce e vogel per larjen e perimeve

750L

8595028443554

SKU: 420220 Category:

Description

Kodi: 420220

Furça e perimeve Presto, prej plastike rezistente, ka një majë të veçantë për prerjen e sytheve dhe një shtresë kruajtëse për heqjen e papastërtive të forta. E përkryer për pastrimin e patateve, perimeve, frutave, kërpudhave etj. Mund të lahet nën ujë të rrjedhshëm.

Gjatësia: 18 cm.

Additional information

Dimensions 22 × 5.5 × 2.3 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Furce e vogel per larjen e perimeve”

Your email address will not be published. Required fields are marked *