Mini Cart

-25%

Presto Filter caji me zinxhir

590L 443L

8595028429268

SKU: 420674 Categories: ,

Description

Kodi: 420674

Filtri i cajit Presto lejon që gjethet e çajit të hapen më mirë dhe të çlirojnë të gjitha cilësitë, pa mundimin e gjetjes së mbetjeve në pije. Rrjeta jashtëzakonisht e imët ju lejon të përdorni çdo lloj përbërësi dhe zinxhiri ju lejon t’a varni tek buza e filxhanit.

Madhësia: 5 cm.


Additional information

Dimensions 12.5 × 8.5 × 4.6 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Filter caji me zinxhir”

Your email address will not be published. Required fields are marked *