Mini Cart

Presto Kullese material nape 17cm

1,450L

8592973119404

SKU: 420608 Categories: ,

Description

Kodi: 420608

Kullesa Presto, ideale për filtrimin edhe të mbetjeve më të vogla, ai ndan në mënyrë të përsosur lëngjet nga grimcat e ushqimit të ngurtë. Prodhuar nga plastika e qëndrueshme dhe pëlhura najloni rezistente ndaj nxehtësisë deri në 100°C. Lani nën ujë të rrjedhshëm, mos lani në pjatalarëse. 3 vite garanci. Kujdes: Kur filtroni ushqime me shumë ngjyra si karotat, domatet etj., pigmenti mund të ngjyros pëlhurën.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Kullese material nape 17cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *