Mini Cart

Presto Hapese shishe

550L

8595028425321

SKU: 420232 Category:

Description

Kodi: 420232

Hapësja e shisheve Presto është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe plastikë rezistente. E përshtatshme për hapjen e shisheve të mbyllura me kapak kurorë ose kapsula.

Gjatësia: 16 cm.

Additional information

Dimensions 19.3 × 5.5 × 2.7 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Hapese shishe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *