Mini Cart

Presto Zbutes bifteku

1,890L

8595028443165

SKU: 420376 Categories: ,

Description

Kodi: 420376

Zbutësi i biftekut Presto është i përsosur për t’a bërë biftekun në feta më të buta dhe më të shijshme, falë gjilpërave që i shpojnë ato. Mjaft praktik dhe i lehtë për t’u përdorur.

Gjatësia: 16 cm, baza: 5.5×5.5 cm.


Additional information

Dimensions 21.4 × 10 × 5.7 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Zbutes bifteku”

Your email address will not be published. Required fields are marked *