Mini Cart

-25%

Presto Expert Qerues perimesh me teh anesor

590L 443L

8595028443097

SKU: 421018 Categories: ,

Description

Kodi: 421018

Qëruesi i perimeve Presto Expert është i përsosur për të qëruar lehtë frutat dhe perimet si trangujt, rrepat e bardha, karotat, patatet. Prodhuar në çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe plastikë rezistente, qëruesi ka një grep që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 16 cm.

 

Additional information

Dimensions 17.5 × 8.5 × 0.9 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Expert Qerues perimesh me teh anesor”

Your email address will not be published. Required fields are marked *