Mini Cart

-25%

Presto Pastrues molle

Original price was: 660L.Current price is: 660L. 495L

8595028425185

SKU: 420128 Categories: ,

Description

Kodi: 420128

Pastruesi i mollës Presto është një aksesor i domosdoshëm gjatë përgatitjes së byrekut me mollë ose sallatës së frutave sepse ju lejon të hiqni bërthamën me një veprim të vetëm. I prodhuar në çelik-inoks me cilësi të lartë dhe plastikë rezistente, pastruesi ka një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 21 cm

Additional information

Dimensions 21 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Pastrues molle”

Your email address will not be published. Required fields are marked *