Mini Cart

Presto Pastrues kungulli

700L

8595028452518

SKU: 420130 Categories: ,

Description

Kodi: 420130

Pastruesi i kungullit Presto është prodhuar në çelik-inoks dhe plastikë rezistente. Ju ndihmon për heqjen e pjesës së brendshme të kungujve shpejt dhe pa mundim. Pastruesi është i pajisur me një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 23.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Pastrues kungulli”

Your email address will not be published. Required fields are marked *