Mini Cart

-25%

Presto Rende e vogel

950L 713L

8595028440133

SKU: 420182 Category:

Description

Kodi: 420182

Rendja e vogël Presto, prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe plastikë rezistente, është mjaft e përshtatshme për grirjen e imët të lëvores së agrumeve dhe për aromatizimin e pjatave.

Përmasat: 26×6 cm.

Additional information

Dimensions 28.7 × 5.9 × 2 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Rende e vogel”

Your email address will not be published. Required fields are marked *