Mini Cart

Presto Preres geshtenjash

1,100L

8595028478587

SKU: 420208 Category:

Description

Kodi: 420208

Prerësi i gështenjave Presto shërben për të prerë shpejt dhe pa mundim lëvoren e gështenjave përpara gatimit. Shumë e lehtë dhe praktike për t’u përdorur.

Përmasat: 17×5 cm, lartësia: 4 cm.

Additional information

Dimensions 21.5 × 8.5 × 5.4 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Preres geshtenjash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *