Mini Cart

Presto Carving Preres per perime ne forme spirale te madhe

1,650L

8595028475586

SKU: 422061 Categories: ,

Description

Kodi: 422061

Për të përgatitur shpejt dhe me lehtësi spageti të shijshme me perime, nuk mund të bëni pa këtë prerëse dekorative spirale Julienne. Futini perimet në prerëse dhe rrotullojeni.

Gjatësia: 18.5 cm, diametri: 7.5 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Carving Preres per perime ne forme spirale te madhe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *