Mini Cart

Presto Kullese per kavanoza konservues

600L

8595028441000

SKU: 420615 Category:

Description

Kodi: 420615

Kullesa për kavanozë është prej plastike të cilësisë së lartë. Është vërtet e dobishme për kullimin e ushqimit në kavanoza: lëngu rrjedh dhe ushqimi mbetet në kavanoz, i kulluar në mënyrë perfekte.

Diametri: 10.5 cm.

Additional information

Dimensions 18.4 × 10.5 × 1.6 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Kullese per kavanoza konservues”

Your email address will not be published. Required fields are marked *