Mini Cart

Presto Preres pice

750L

8595028425222

SKU: 420154 Category:

Description

Kodi: 420154

Prerësi i picës Presto ju ndihmon të prisni me lehtësi feta pice të rregullta, pa përdorur thikë dhe pirun. E bërë nga çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe plastikë rezistente, ajo ka një teh të mprehtë për të prerë pa mundim edhe koren e picës.

Gjatësia: 18 cm, diametri i rrotës: 7 cm.

Additional information

Dimensions 21 × 5.5 × 2.7 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Preres pice”

Your email address will not be published. Required fields are marked *