Mini Cart

Grandchef Rrahese e vogel veze

950L

8595028487855

SKU: 428286 Category:

Description

Kodi: 428286

Rrahësja e vogël e vezëve Grandchef është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe pamje elegante. Rrahësja e vogël është e pajisur me një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 21 cm

Additional information

Dimensions 20.5 × 3.3 × 3.3 cm
permasa

20.5×3.3×3.3

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Rrahese e vogel veze”

Your email address will not be published. Required fields are marked *