Mini Cart

Grandchef Thyes arrash

2,650L

8595028487381

SKU: 428730 Category:

Description

Kodi: 428730

Thyesi i arrave Grandchef prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, ka një formë klasike. Eshtë i fortë dhe i lehtë për t’u kapur dhe i thyen arrat dhe lajthitë pa mundim.

Përmasa: 18×4 cm.

Additional information

Dimensions 25 × 10 × 2 cm
permasa

25x10x2

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Thyes arrash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *