Mini Cart

Grandchef Qerues per perime me teh gjatesor

850L

8595028487633

SKU: 428230 Categories: ,

Description

Kodi: 428230

Qëruesi i perimeve Grandchef me teh gjatësor është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe dizajn elegant. Ashtu si aksesorët e tjerë të së njëjtës linjë, edhe ky qërues është i pajisur me një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 19.5 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Qerues per perime me teh gjatesor”

Your email address will not be published. Required fields are marked *