Mini Cart

Grandchef Tas inoksi me kapak 5 L 24 cm

5,990L

8595028491746

SKU: 428602 Categories: ,

Description

Kodi: 428602

Tasi Grandchef prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, me një sipërfaqe që nuk rrëshqet në pjesën e poshtme, mundëson punimin e brumit dhe përzierjen e përbërësve lehtësisht. Ka një kapak hermetik dhe është perfekt për përgatitjen dhe ruajtjen e gatimeve, por edhe për servirje në tavolinë.

Diametri: 24 cm, kapaciteti: 5l.

Additional information

permasa

26x26x15

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Tas inoksi me kapak 5 L 24 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *