Mini Cart

Grandchef Plus Kthyes omlete

1,050L

8595028401479

SKU: 428304 Categories: ,

Description

Kodi: 428304

Kthyesi i omletës Grandchef është i përshtatshëm për enë gatimi me veshje jo-ngjitëse pasi nuk dëmton sipërfaqen e tyre. Kthyesi ka një trup dhe dorezë prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, me një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht dhe një kokë nailoni rezistente ndaj nxehtësisë deri në 210 °C.

Gjatësia: 32.5 cm, gjerësia: 8.5 cm.


Additional information

permasa

32.7x9x5.1

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Plus Kthyes omlete”

Your email address will not be published. Required fields are marked *