Mini Cart

-25%

Grandchef Shtypese patatesh

1,750L 1,313L

8595028487848

SKU: 428284 Category:

Description

Kodi: 428284

Shtypësja e patateve Grandchef prej çelik-inoks të cilësisë së lartë , është mjaft funksionale dhe shumë e fortë. E përkryer për shtypjen e patateve të ziera më parë, zhardhokëve të tjerë dhe për përgatitjen e puresë. Shtypësja është e pajisur me një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 31 cm.

Additional information

Dimensions 28 × 10.3 × 7.1 cm
permasa

28×10.3×7.1

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Shtypese patatesh”

Your email address will not be published. Required fields are marked *