Mini Cart

-25%

Grandchef Tas inoksi me kapak 1.5 L 16 cm

Original price was: 3,590L.Current price is: 3,590L. 2,693L

8595028491722

SKU: 428600 Categories: ,

Description

Kodi: 428600

Tasi Grandchef prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, me një sipërfaqe që nuk rrëshqet në pjesën e poshtme, mundëson punimin e brumit dhe përzierjen e përbërësve lehtësisht. Ka një kapak hermetik dhe është perfekt për përgatitjen dhe ruajtjen e gatimeve, por edhe për servirje në tavolinë.

Diametri: 16 cm, kapaciteti: 1.5l.

Additional information

Dimensions 18 × 18 × 10.9 cm
permasa

18x18x10.9

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Tas inoksi me kapak 1.5 L 16 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *