Mini Cart

-25%

Grandchef Qerues per patate

1,200L 900L

8595028487657

SKU: 428232 Categories: ,

Description

Kodi: 428232

Qëruesi i patateve Grandchef në mënyrë gjatësore është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe dizajn elegant. Ashtu si aksesorët e tjerë të së njëjtës linjë, edhe ky qërues patatesh është i pajisur me një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 21 cm.


Additional information

Dimensions 20.5 × 2.2 × 1.6 cm
permasa

20.5×2.2×1.6

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Qerues per patate”

Your email address will not be published. Required fields are marked *