Mini Cart

Grandchef Qerues limoni

950L

8595028487664

SKU: 428234 Categories: ,

Description

Kodi: 428234

Qëruesi limonit është shumë i dobishëm për prerjen vetëm të lëvores së limonit, duke përjashtuar lëvozhgën e bardhë që do t’i hidhëronte kremrat, ëmbëlsirat dhe sallatat e frutave. E prodhuar në çelik-inoks të cilësisë së lartë, qëruesi ka një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 17 cm.

Additional information

Dimensions 17.5 × 2.4 × 1.6 cm
permasa

17.5×2.4×1.6

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Qerues limoni”

Your email address will not be published. Required fields are marked *