Mini Cart

-25%

Grandchef Plus Luge kulluese

Original price was: 1,050L.Current price is: 1,050L. 788L

8595028401455

SKU: 428301 Category:

Description

Kodi: 428301

Luga kulluese Grandchef është e përshtatshme për enë gatimi me veshje jo-ngjitëse pasi nuk dëmton sipërfaqen e tyre. Luga ka një trup dhe dorezë prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, me një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht dhe një kokë nailoni rezistente ndaj nxehtësisë deri në 210 °C.

Gjatësia: 36 cm, gjerësia: 11.5 cm.


Additional information

permasa

35.9×11.8×4.5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Plus Luge kulluese”

Your email address will not be published. Required fields are marked *