Mini Cart

-25%

Grandchef Preres pice

Original price was: 1,100L.Current price is: 1,100L. 825L

8595028487718

SKU: 428244 Category:

Description

Kodi: 428244

Prerësi i picës Grandchef prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, garanton një prerje të përsosur dhe të saktë të picës. Prerësi është i pajisur me një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 19,5 cm, diametri i rrotës: 6,5 cm.

Additional information

Dimensions 20 × 6.2 × 2.2 cm
permasa

20×6.2×2.2

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Preres pice”

Your email address will not be published. Required fields are marked *