Mini Cart

-25%

Grandchef Kullese 24 cm

2,290L 1,718L

8595028483819

SKU: 428510 Categories: ,

Description

Kodi: 428510

Kullesa me bazë Grandchef prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, është e përkryer për kullimin e makaronave, por edhe për larjen e frutave dhe perimeve. Ka dy doreza anësore të forta për një kapje të sigurt dhe një bazë të ngritur që ju lejon të kulloni ushqimin në mënyrë perfekte.

Përmasat: 27.5×9.5 cm, diametri: 20 cm.


Additional information

Dimensions 30 × 23.5 × 11 cm
permasa

30×23.5×11

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Kullese 24 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *