Mini Cart

Delicia Forme plastike per 21 ravioli

2,100L

8595028482324

SKU: 630878 Categories: ,

Description

Kodi: 630878

Forma Delicia për ravioli të rrumbullakëta, prej plastike rezistente, ju ndihmon t’i përgatisni ato në vetëm disa hapa të thjeshtë. Vendosni një shtresë brumi, shpërndani mbushjen, më pas vendosni shtrese tjetër brumi dhe kalojini sipër me okllai. Mund të bëni deri në 21 ravioli ne te njeten kohë.

Përmasat: 27×11 cm.


Additional information

Dimensions 11.5 × 2.7 × 30.2 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Forme plastike per 21 ravioli”

Your email address will not be published. Required fields are marked *