Mini Cart

Delicia Perhapes dhe kthyes per krepa

1,490L

8595028450194

SKU: 630066 Categories: ,

Description

Kodi: 630066

Përhapësi për krepa Delicia shpërndan në mënyrë perfekte masën e lëngshme të krepave në tigan. Me kthyesin mund t’i ktheni në gjysmë të gatimit pa u prishur.

Materiali është silikon dhe me gjatësi: 32 cm.

Additional information

Dimensions 34.7 × 14 × 5.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Perhapes dhe kthyes per krepa”

Your email address will not be published. Required fields are marked *