Mini Cart

Della Casa Kavanoz me puthitje per ruajtje ushqimi 1000 ml

1,150L

8595028486780

SKU: 895145 Categories: ,

Description

Kodi: 895145

Kavanozi i qelqit Della Casa, me kapak me puthitje për ruajtjen e ushqimit, është perfekt për ruajtjen e reçelrave, marmelatave, turshive etj. Ka një grep çeliku dhe një gomë për vulosjen.

Kapaciteti: 1000 ml. Diametri: 10 cm, lartësia: 17.5 cm.

Additional information

Dimensions 13.2 × 10.7 × 18 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Della Casa Kavanoz me puthitje per ruajtje ushqimi 1000 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *