Mini Cart

-25%

Delicia Spatul silikoni me termometer dixhital

4,990L 3,743L

8595028475258

SKU: 630128 Categories: ,

Description

Kodi: 630128

Spatula e silikonit me termometër Delicia ka dy funksione. Ajo mund te përdoret si spatul por dhe si një termometër. Pajisur me kapëse për t’a ngjitur në skajin e enëve të gatimit, spatula mat nga 0 në +250 °C dhe lëshon një sinjal akustik kur arrihet temperatura e dëshiruar. Punon me 2 bateri LR44 të përfshira.

Gjatësia: 30 cm.

 

Additional information

Dimensions 10 × 4.1 × 33.1 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Spatul silikoni me termometer dixhital”

Your email address will not be published. Required fields are marked *