Mini Cart

-25%

Delicia Forme per pite te mbushura 4 cp

Original price was: 1,590L.Current price is: 1,590L. 1,193L

8595028427608

SKU: 630880 Categories: ,

Description

Kodi: 630880

Forma për pite të mbushura Delicia, prej plastike rezistente, ju ndihmon të prisni dhe mbyllni brumin duke marrë një formë të përsosur gjysmëhënë në vetëm pak minuta.

Seti Delicia përbëhet nga katër pjesë me diametër 6, 8, 10 dhe 12 cm.


Additional information

Dimensions 15.1 × 5.4 × 21.4 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Forme per pite te mbushura 4 cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *