Mini Cart

Della Casa Kavanoz me puthitje per ruajtje ushqimi 800 ml

1,050L

8595028486773

SKU: 895144 Categories: ,

Description

Kodi: 895144

Kavanozi i qelqit Della Casa, me kapak me puthitje për ruajtjen e ushqimit, është perfekt për ruajtjen e reçelrave, marmelatave, turshive etj. Ka një grep çeliku dhe një gomë për vulosjen.

Kapaciteti: 800 ml. Diametri: 10 cm, lartësia: 14 cm.

Additional information

Dimensions 13.4 × 10.7 × 14.6 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Della Casa Kavanoz me puthitje per ruajtje ushqimi 800 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *