Mini Cart

Privilege Pirun gatimi zgare 75 cm

2,100L

8595028484298

SKU: 707420 Categories: ,

Description

Kodi: 707420

Piruni i gatimit për zgarë Privilege, zgjatet deri në gjatësinë 75 cm dhe ka një dorezë prej druri që ju lejon të piqni salçiçe dhe gatime të tjera pa u djegur. Kur mbyllet bëhet vetëm 22 cm, kështu që nuk zë shumë hapësirë.


Additional information

Dimensions 45.5 × 9 × 2.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Privilege Pirun gatimi zgare 75 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *