Mini Cart

-25%

Delicia Piston dekorues tortash me 8 maja

Original price was: 990L.Current price is: 990L. 743L

8595028427844

SKU: 630526 Categories: ,

Description

Kodi: 630526

Shiringa mbushëse Delicia është aksesori i përsosur që do t’ju ndihmojë të dekoroni ëmbëlsirat tuaja ose ti mbushni ato. Ajo ka 8 koka të përshtatshme për të krijuar dekorime dhe mbushje. Me shiringë mund të bëni vija, valëzime, fjongo…etj.

Përmasa: 21 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Piston dekorues tortash me 8 maja”

Your email address will not be published. Required fields are marked *