Mini Cart

Grandchef Pirun gatimi

1,750L

8595028487831

SKU: 428282 Categories: ,

Description

Kodi: 428282

Piruni i gatimit Grandchef prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe pamje elegante, është i përsosur për të servirur rosto. Piruni është i pajisur me një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 33.5 cm.


Additional information

Dimensions 34 × 3 × 2 cm
permasa

34x3x2

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Pirun gatimi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *