Mini Cart

Delicia Forme per ravioli 4 modele

1,790L

8595028451566

SKU: 630049 Categories: ,

Description

Kodi: 630049

Format për ravioli, prej plastike rezistente, janë ideale për të bërë makarona tradicionale të quajtura ravioli në formë rrethi, katrori, trekëndëshi dhe zemre. Seti përmban 4 forma dhe ka një dorezë universale që hiqet lehtë për t’u vendosur tek secila formë.


Additional information

Dimensions 30.5 × 11 × 6.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Forme per ravioli 4 modele”

Your email address will not be published. Required fields are marked *