Mini Cart

Home Profi Stende per prerje dru ahu 40×26 cm

3,400L

8595028437928

SKU: 379516 Categories: ,

Description

Kodi: 379516

Dërrasa për prerje Home Profi është prodhuar nga 9 shtresa dru ahu duke e bërë atë super të fortë. Kështu që ju mund të copëtoni dhe te prisni në kube çdo gjë që dëshironi.

Përmasat: 40x26x1.8 cm.


Additional information

Dimensions 40 × 26 × 1.9 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Home Profi Stende per prerje dru ahu 40×26 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *