Mini Cart

Grandchef Makineri per makarona

8,400L

8595028409734

SKU: 428694 Categories: ,

Description

Kodi: 428694

Makineria për makarona Grandchef ideale për përgatitjen pa mundim të makaronave të freskëta si tagliolini, fetuccine, tagliatelle dhe lasagne. Me një kapëse të fortë për ngjitje të sigurt në tavolinën e punës. Bërë nga çelik inox me cilësi të lartë, metal dhe plastikë e qëndrueshme. 3 vite garanci.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Makineri per makarona”

Your email address will not be published. Required fields are marked *