Mini Cart

Grandchef Pastrues kungulli

1,100L

8595028487695

SKU: 428240 Categories: ,

Description

Kodi: 428240

Pastruesi i kungullit Grandchef është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe me dizajn elegant. Ju ndihmon për heqjen e pjesës së brendshme të kungujve, për të krijuar hapësirën për mbushjet tuaja, pa mundim. Pastruesi është i pajisur me një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 24 cm.


Additional information

permasa

23.8×2.2×1.6

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Pastrues kungulli”

Your email address will not be published. Required fields are marked *