Mini Cart

-25%

Privilege Rrjete zgare metalike

Original price was: 3,200L.Current price is: 3,200L. 2,400L

8595028484304

SKU: 707430 Categories: ,

Description

Kodi: 707430

Rrjeta e dyfishtë e zgarës Privilege me një dorezë të gjatë për kthimin e lehtë të ushqimit, është e shkëlqyeshme për pjekjen e mishit, peshkut, salçiçeve, perimeve etj. Falë menteshave unike, rrjeta mund të përdoret për servirjen e ushqimit të pjekur në zgarë dhe mund të çmontohet dhe pastrohet lehtësisht pas përdorimit.


Additional information

Dimensions 59 × 30.5 × 4.2 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Privilege Rrjete zgare metalike”

Your email address will not be published. Required fields are marked *