Mini Cart

Presto Steam Kullese metalike per zierje me avull 24 cm

1,950L

8595028426588

SKU: 644806 Categories: ,

Description

Kodi: 644806

Kullesa Presto Steam është prej çelik-inoks me cilësi të lartë. Vendoseni disa centimetra mbi ujë të vluar dhe lëreni ushqimin të gatuhet pa shtuar yndyrë. Falë këmbëve, kullesa mbetet e ngritur, për të mos rënë në kontakt të drejtpërdrejtë me ujin.

Diametri: 24 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Steam Kullese metalike per zierje me avull 24 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *