Mini Cart

Grandchef Shtypes hudhrash

1,950L

8595028487725

SKU: 428246 Category:

Description

Kodi: 428246

Shtypësi i hudhrës Grandchef është një aleat i çmuar në kuzhinë. Ju ndihmon të copëtoni thelpinjtë e hudhrës në pjesë shumë të vogla. Shtypësi është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë , dhe mund ta pastroni pa vështirësi.

Gjatësia: 19.5 cm.

Additional information

Dimensions 21 × 6.4 × 3 cm
permasa

21×6.4×3

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Shtypes hudhrash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *