Mini Cart

Della Casa Kavanoz me puthitje per ruajtje ushqimi 350 ml

890L

8595028486759

SKU: 895142 Categories: ,

Description

Kodi: 895142

Kavanozi i qelqit Della Casa, me kapak me puthitje për ruajtjen e ushqimit, është perfekt për ruajtjen e reçelrave, marmelatave, turshive etj. Ka një grep çeliku dhe një gomë për vulosjen.

Kapaciteti: 350 ml. Diametri: 7 cm, lartësia: 11.5 cm.

Additional information

Dimensions 11 × 8.6 × 11.8 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Della Casa Kavanoz me puthitje per ruajtje ushqimi 350 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *