Mini Cart

Delicia Preres brumi me masa

2,290L

8595028482515

SKU: 630067 Categories: ,

Description

Kodi: 630067

Prerësi i brumit Delicia, prej çelik-inoks dhe dorezë plastike rezistente, është një aksesor shumë i dobishëm. Tehu i fortë mat me saktësi gjatësinë, gjerësinë dhe trashësinë e brumit. Ka një tabelë për konvertimin e vëllimit të filxhanit, lugës dhe lugës së çajit në mililitra dhe ons.

Përmasat: 16×11 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Preres brumi me masa”

Your email address will not be published. Required fields are marked *