Mini Cart

Grandchef Plus Pirun gatimi

1,050L

8595028401486

SKU: 428306 Categories: ,

Description

Kodi: 428306

Piruni i gatimit Grandchef është i përshtatshëm për enë gatimi me veshje jo-ngjitëse pasi nuk dëmton sipërfaqen e tyre. Piruni ka një trup dhe dorezë prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, me një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht dhe një kokë nailoni rezistente ndaj nxehtësisë deri në 210 °C.

Gjatësia: 34.5 cm, gjerësia: 3.5 cm.

Additional information

Dimensions 34.5 × 3.3 × 3.5 cm
permasa

34.5×3.3×3.5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Plus Pirun gatimi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *