Mini Cart

Presto Wood Cekic druri me fund metal per mish

1,390L

8595028436655

SKU: 637384 Categories: ,

Description

Kodi: 637384

Çekiçi Presto Wood është prodhuar prej druri të cilësisë së lartë, i pajisur me pjesë metalike në të dy anët. Lehtë për t’u përdorur dhe ideal për zbutjen e mishit.

Gjatësia: 32 cm.


Additional information

Dimensions 40.5 × 10.5 × 5.8 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Wood Cekic druri me fund metal per mish”

Your email address will not be published. Required fields are marked *