Mini Cart

Vitamino Shtrydhese agrumesh shumeperdorimeshe

1,650L

8595028444384

SKU: 642740 Category:

Description

Kodi: 642740

Shtrydhësja tradicionale Vitamino, prej plastike rezistente të cilësisë së lartë, është e përsosur për të gjitha llojet e frutave dhe agrumeve: portokall, limon, lime dhe grejpfrut sepse vjen me dy kone të ndërrueshme të madhësive të ndryshme.

Gjerësia maksimale: 16 cm.


Additional information

Dimensions 17 × 14.5 × 9.3 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vitamino Shtrydhese agrumesh shumeperdorimeshe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *