Mini Cart

-25%

Grandchef Tas inoksi me kapak 3 L 20 cm

Original price was: 4,490L.Current price is: 4,490L. 3,368L

8595028491739

SKU: 428601 Categories: ,

Description

Kodi: 428601

Tasi Grandchef prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, me një sipërfaqe që nuk rrëshqet në pjesën e poshtme, mundëson punimin e brumit dhe përzierjen e përbërësve lehtësisht. Ka një kapak hermetik dhe është perfekt për përgatitjen dhe ruajtjen e gatimeve, por edhe për servirje në tavolinë.

Diametri: 20 cm, kapaciteti: 3l.

Additional information

permasa

22x22x12.9

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Tas inoksi me kapak 3 L 20 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *