Mini Cart

-25%

Delicia Forme per biskota me disa prerje Christmas

Original price was: 1,200L.Current price is: 1,200L. 900L

8595028495003

SKU: 630899 Categories: ,

Description

Kodi: 630899

Format e biskotave Delicia, 6 biskota me temën e Krishtlindjes në formën e një peme Krishtlindjeje, engjëlli, renë dhe dele. Prodhuar nga plastika e qëndrueshme me cilësi të lartë. Përmasat: 19 x 17 cm. 3 vite garanci.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Forme per biskota me disa prerje Christmas”

Your email address will not be published. Required fields are marked *